Moto Summer 2k23 - to już V edycja!

Bez tytułu (1900×1024 px) (2000×1024 px) (2020×1024 px) (2030×1024 px)

Data:

Miejsce :


Bilety:

24-25 czerwca

Zalew - Stradomia Wierzchnia

120 zł/samochód

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów motoryzacji, wraz z rodzinami i znajomymi na zlot samochodów modyfikowanych i klasycznych, który odbędzie się w weekend 24-25 czerwca w Stradomii Wierzchniej pod Wrocławiem.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia zostanie opublikowany na kilka tygodni przed zlotem. Natomiast, już teraz możemy zapewnić, że na miejscu będą czekały na Was:

Przewidzieliśmy miejsce dla 250 ciekawych projektów motoryzacyjnych. Jeśli uważasz, że Twoje auto mogłoby zostać jednym z nich, przygotuj zdjęcia i opis modyfikacji, ponieważ już od 1 lutego przyjmujemy zgłoszenia

Co otrzymasz w cenie biletu na zlot?

Wejście na zlot dla Gości i zwiedzających będzie bezpłatne!

Koszt parkingu dla gości będzie wynosił 12 zł/ za samochód ( cały dzień)

Aktualności na temat Moto Summer 2k23 w pierwszej kolejności będą pojawiały się na stronie wydarzenia na Facebooku. Dołączcie do niego jeśli chcecie być na bieżąco!

Moto Summer to także świetna okazja dla lokalnych firm motoryzacyjnych na spotkanie z pasjonatami samochodów, przedstawienie im swojej oferty i rozpromowanie usług. Co roku na naszych wydarzeniach strefa EXPO jest mocno obstawiona, a stoiska naszych Partnerów i Sponsorów są chętnie i licznie odwiedzane. Jeśli na najbliższym zlocie chciałbyś dołączyć do Ich grona, napisz do Nas! Prześlemy Ci spersonalizowaną ofertę.

W POPRZEDNICH LATACH ZAUFALI NAM:

Zobacz jak bawiliśmy się w ubiegłych latach!