Nasza Ekipa!

Nasza ekipa!

(w budowie)


Marcin Gliszczyński

Wokalne bez talencie, za to na flecie śmiga biegle. Swym ciałkiem ogrzeje cię zima za to w lecie rzuci cieniem. Bez dzietny jak sam twierdzi, w co nikt mu nie wierzy bo która by się nie oparła jego wdziękom. Ma BMW i kwaterę oraz poszanowanie ludzi wsi.


Diana Żygadło

Bez dzietna panna po 30tce, histeryczka, fanką kotów i zlotow. Może nie rozśmieszy cię swym kawałem za to wadą wymowy na pewno. Nie pobiera 500+ ale wydaje dwa razy tyle na procenty. Dom, samochód, stała praca. Z charakteru opanowana i nieśmiała.


Damian Błachuta

Chłop jak drąg, ale jedyne co w nim twarde to kości. Kierownik w pracy i w domu. Na pewno nie będziesz szukać go po knajpach , gdzie będzie przesiadywał z kolegami, bo ich po prostu nie ma. Idealny towarzysz do wieczorów w skarpetkach przy herbatce, wyściska cię na śmierć ale nie zamoczy. Śmiało kroczy przez życie, zarabia więcej niż minimalną krajowa, posiada mieszkanie i auto na gaz. Pozna lubieżna która rozpali jego złoty konar.


Zbigniew Łakomy

Zbyszek – kieliszek, powiadają w Groblicach.
Uwielbia szybkie i piękne samochody, choć sam jeszcze swojego wymarzonego nie ma, odkłada na jakiś konkretny pocisk.

Facet należy do grupy starszaków w grupie co widać na załączonym obrazku,

Życie nie oszczędzało starca, ale wkońcu spotkał na swojej krętej drodzę NAS!. Pokazał się tu i tam.. Zaczłęy oglądać się za nim dziewczyny i chłopaki. Poznał pragnioną miłość i w niej twki!
Ambasador kwejka i demotywatorów.
Ma wiele zaintersowań ……….

o których nikt nie wie.