RACEMEET 2K23 - 9 września 2k23

RACEMEET 2k23

Racemeet – czyli wyścigi na ¼ mili z profesjonalnym pomiarem czasu! Po spektakularnym sukcesie, z jakim spotkała się pierwsza edycja tego eventu 4 lata temu, startujemy z II edycją Racemeet!

Piękne samochody, ryk silników, palenie gumy, setki koni mechanicznych, a do tego ściganie się o setne części sekundy! I jeszcze wiele więcej atrakcji! TO JEST TO!

W programie wydarzenia czekają na Was:

Zaplanuj sobie zatem już dziś czas w sobotę 9 Września i przyjedź z rodziną i znajomymi na najszybsze wydarzenie motoryzacyjne na Dolnym Śląsku!

Aktualności na temat Racemeet 2k23 w pierwszej kolejności będą pojawiały się na stronie wydarzenia na Facebooku. Dołącz do niego jeśli chcesz być na bieżąco!

EVENTY to także świetna okazja dla lokalnych firm motoryzacyjnych na spotkanie z pasjonatami samochodów, przedstawienie im swojej oferty i rozpromowanie usług. Co roku na naszych wydarzeniach strefa EXPO jest mocno obstawiona, a stoiska naszych Partnerów i Sponsorów są chętnie i licznie odwiedzane. Jeśli na najbliższym zlocie chciałbyś dołączyć do Ich grona, napisz do Nas! Prześlemy Ci spersonalizowaną ofertę.

W POPRZEDNICH LATACH ZAUFALI NAM:

TYMCZASEM ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁ RACEMEET 4 LATA TEMU: