RACEMEET 2K23? TRZYMAJCIE KCIUKI!

Bez tytułu (1900×1024 px) (2000×1024 px) (2020×1024 px) (2030×1024 px) (1)

Racemeet – czyli wyścigi na ¼ mili z profesjonalnym pomiarem czasu! Po spektakularnym sukcesie, z jakim spotkała się pierwsza edycja tego eventu 4 lata temu, planujemy zorganizować go powtórnie i w tym!

Na razie jesteśmy w trakcie dopięcia wszystkich kwestii formalnych – trzymajcie zatem kciuki za pozytywne wieści i możliwość oficjalnego ogłoszenia daty tej imprezy!

Tymczasem zobaczcie jak wyglądał Racemeet 4 lata temu:

W wyścigach na ¼ mili wzięło udział kilkudziesięciu uczestników. Zostały zorganizowane zróżnicowane grupy Zawodników – w zależności od pojemności silnika i napędu. Wydarzenie odwiedziło kilkuset widzów.

EVENTY to także świetna okazja dla lokalnych firm motoryzacyjnych na spotkanie z pasjonatami samochodów, przedstawienie im swojej oferty i rozpromowanie usług. Co roku na naszych wydarzeniach strefa EXPO jest mocno obstawiona, a stoiska naszych Partnerów i Sponsorów są chętnie i licznie odwiedzane. Jeśli na najbliższym zlocie chciałbyś dołączyć do Ich grona, napisz do Nas! Prześlemy Ci spersonalizowaną ofertę.

W PORZEDNICH LATACH ZAUFALI NAM:

Mamy nadzieję, że w tym roku dostaniemy zielone światło dla jego zorganizowania i wkrótce będziemy mogli przedstawić Wam datę, miejsce oraz otworzyć zapisy dla Uczestników a także Sponsorów i Partnerów. Trzymajcie kciuki i uturbiajcie furki!