RACEMEET 2k23

Racemeet 2k23

Już 9 Września odbędzie się zlot wszystkich miłośników motoryzacji! Po 4 latach przerwy wracamy na Lotnisko w Oleśnicy a wraz nami wyścigi na 1/4 mili z profesjonalnym pomiarem od SCS CLUB! I to nie wszystko!

Już dziś wyślij zgłoszenie na najgorętsze wydarzenie motoryzacyjne na Dolnym Śląsku!

 

UWAGA! Każdy uczestnik wysyła tylko jedno zgłoszenie. Jeśli się zapisałeś na zawody 1/4 mili to NIE wysyłaj zgłoszenia do strefy „zlotu”

Poniżej do wglądu, lista zawodników już zarejstrowanych na udział w wyścigach na 1/4 mili

Piękne samochody, gorące motocykle, ryk silników, palenie gumy, tysiące koni mechanicznych, a do tego ściganie się o setne części sekundy! I jeszcze wiele więcej atrakcji! TO JEST TO!

Harmonogram Imprezy:

Bilety – CENNIK:

Dojazd na teren zlotu
Dojazd na zlot
Teren zlotu
Mapa Terenu

Zaplanuj sobie zatem już dziś czas w sobotę 9 września i przyjedź z rodziną i znajomymi na 

najszybszy zlot motoryzacyjny na Dolnym Śląsku!

Aktualności na temat Racemeet 2k23 w pierwszej kolejności będą pojawiały się na stronie wydarzenia na Facebooku. Dołącz do niego jeśli chcesz być na bieżąco!

EVENTY to także świetna okazja dla lokalnych firm motoryzacyjnych na spotkanie z pasjonatami samochodów, przedstawienie im swojej oferty i rozpromowanie usług. Co roku na naszych wydarzeniach strefa EXPO jest mocno obstawiona, a stoiska naszych Partnerów i Sponsorów są chętnie i licznie odwiedzane. Jeśli na najbliższym zlocie chciałbyś dołączyć do Ich grona, napisz do Nas! Prześlemy Ci spersonalizowaną ofertę.

W POPRZEDNICH LATACH ZAUFALI NAM:

TYMCZASEM ZOBACZCIE JAK WYGLĄDAŁ RACEMEET 4 LATA TEMU: