Wyścigi na 1/4 Mili - Rejestracja

FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA ZAWODNIKÓW CHCĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W WYŚCIGACH NA

1/4 MILI PODCZAS RACEMEET 2K23

Każdy uczestnik chcący wziąć udział swoim w wyścigach na 1/4 Mili ma obowiązek zarejestrować się poprzez poniższy formularz. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy dopuścić do udział w wyścigach osób na motocyklach. Rejestrować się mogą TYLKO samochody!

Prosimy o dokładnie wypełnienie danych abyśmy mogli Was przypisać do odpowiedniej klasy.

Samochody elektryczne będą rozpatrywane indywidualnie i jeżeli się uzbiera wystarczająca liczba chętnych będzie dodatkowo utworzona klasa dla elektryków.

Wysyłając zgłoszenie równocześnie potwierdzasz że zapoznałeś się z Regulaminem ogólnym imprezy oraz Regulaminem sportowym wyścigów

    Dane Samochodu
    Wypełnij formularz informacjami o swoim samochodzie, którym chcesz wziąć udział w zawodach na 1/4 Mili podczas Race Meet 2K23.


    Dane Uczestnika
    Poniżej prosimy Cię o podanie swoich danych - w tym adresowych oraz numeru telefonu. Nie będziemy ich przetwarzać ani przekazywać nikomu bez Twojej wiedzy ani woli. Podanie tych danych znacznie usprawni proces kontaktu z Wami, także podczas samej imprezy - czasami potrzebujemy znaleźć kogoś w czasie imprezy lub będziemy chcieli Wam coś wysłać - podaj proszę prawdziwe dane.